Apartmán Kafe s postelí, střed Mikulova

Mikulov nás uchvátil překrásným historickým centrem, kouzelnými zákoutími a jižanskými vibracemi. Může za ně nejen všudypřítomné víno, ale take skvělá bistra a výborné gastro. Náš novotou vonící apartmán se nachází v čerstvě dokončené Rezidenci Pod Zámkem v samém centru Mikulova, pár minut chůze od náměstí a přímo pod Svatým kopečkem. A proč Kafe s postelí? Protože prostoru vévodí královsky široká postel (230 cm), ve které voňavá káva z našeho kávovaru a křupavé rohlíčky z pekárny na náměstí chutnají obzvlášť dobře.

Na Kafi jsme stejně jako na Chatě Podlesí pracovali s Ing. arch. Lukášem Ehlem z Ehl & Koumar Architekti. Dali jsme do něj vše, co máme rádi: přírodní materiály, vybavení na míru a hezké doplňky. Vytvořili jsme malý domov, kam se budete těšit po prochozeném dni. Ráno začnete dobrou kávou a večer si u skleničky bublinek poslechnete desku z gramofonu, zatímco budete oknem pozorovat poslední výletníky stoupající po křížové cestě ke zvonici na Svatém kopečku.

Apartmán je pro čtyři dospělé osoby nebo rodinu se třemi dětmi. Postel má ze tří stran zeď, dětem tudíž nehrozí, že z ní spadnou. Pohovku lze rozložit na pohodlné lůžko široké 140 cm. Děti určitě zaujmou hračky, hry a knížky a vy si s sebou můžete přivézt své oblíbené gramofonové desky. V kuchyni je vše potřebné: kávovar a kávové kapsle, rychlovarná konvice, french press, základní koření a samozřejmě nádobí, lednička a myčka. V ceně jsou ručníky, utěrky, povlečení a mýdlo.

Dům je po celkové rekonstrukci a je zpovětšiny využíván ke krátkodobým pobytům. Kafe se nachází v posledním (3.) podlaží a vede k němu široké schodiště. Ve dvoře máme vlastní parkovací stání a v přízemí zamykatelnou kóji na kola.
Pokud se také chcete nechat Mikulovem unést, napište nám nebo zavolejte a my vám pošleme nabídku ubytování a další informace emailem. Minimální délka pobytu jsou dvě noci a Kafe vám zarezervujeme až po zaplacení celé ceny. Cena je konečná a zahrnuje úklid a veškeré poplatky. K ceně vás ještě požádáme o vratnou kauci 5 000 Kč. Budeme se na vás těšit. A omlouváme se všem větším pejskům a kuřákům, ty ubytovat nemůžeme.